kryteria wyboru

przykładowy opis

Re: kryteria wyboru

Postprzez admin 11 lut 2015, o 00:56

Jeśli wtrącić się wolno
– to chciałbym zwrócić uwagę iż niezmordowani w swej technice wynalazcy przypomnieli sobie istnienie czegoś co kiedyś nazywało się ZATRZASKA .Strategia, która ma na celu destabilizację, zawsze niesie ze sobą potężne ryzyko. Amerykanie przekonali się o tym wielokrotnie – chociażby na przełomie 1978 i 1979 roku, kiedy to celowo osłabiali szacha Mohammada Rezę Pahlawiego po to, by następnie doszło do jego upadku. Późniejsze wspieranie mudżahedinów w Afganistanie w krótkiej perspektywie przyczyniło się natomiast do pokonania Związku Sowieckiego, ale w dłuższej doprowadziło do stworzenia potężnego zagrożenia w postaci fundamentalizmu islamskiego, który rozprzestrzenił się od Maroka po Indonezję. Próba destabilizacji Iranu może więc zakończyć się regionalnym pożarem, który przyjdzie gasić przez dziesiątki lat.On rozpoczyna urzędowanie dzisiaj, w środku Białego Domu. Jutro, na zewnątrz tego Domu, odbędzie się rozpoczynanie urzędowania dla gawiedzi. Dzieje się tak od ponad dwustu już lat.
I chyba nikt do tej pory nie zauważył, ze żadne rozpoczynanie NOWEGO urzędowania, odbywające się dokładnie co cztery lata, nie zaowocowało jeszcze UNIEWAŻNIENIEM poprzedniego okresu władzy. http://support.namesystem.com/entries/78611055-zuchy
http://support.namesystem.com/entries/78611085-kaczka
Mam na to od dawna własną teorię. Płytką jak zanikające jezioro z grubą warstwą porastających butwiejących roślin, ale dobra jest nawet płytka teoria gdy praktyka jest ciemna jak Rów Mariański.
Nie wnoszę swego boga, swego honoru i swej ojczyzny na blog.
Więc nie można mnie tu obrazić, nie przekabacam na swoją wiarę, oraz nie czepiam się cudzych ojców i matek.
Od dawna znam podstawowy pożytek z interakcyjności komputera.
Komputerowe fora i blogosfera służą teraz jako bezpieczna namiastka saloonu z czasów upowszechniania cywilizacji białego czlowieka na preriach Północnej Ameryki.
W wahadłowych drzwiczkach saloonu staje “chłopak” od krów i krzyczy: “Kto tu k…wa!”. Znad jednego ze stolików wstaje pokerzysta o masie dużo większej i wyższy o więcej niż głowę i flegmatycznie oznajmia typową w licytacji siłą glosu: “Ja tu k…wa.” Na to chłoptyś w wejściu z lekkim przrażeniem i opadającą intonacją oraz słabnącą siłą głosu reaguje: “O kurwa!”
Bywają na blogach e-Polityki takie chłoptasie przeczące tezie, że wesołe jest życie staruszka. Dominacja osób starszych zapewne zmieni ten paradygmat blogosfery jako zbiornika na cudze łzy, cudzą żółć, cudzy mocz i cudzy płacz. Upowszechni się usługa zapoznawania osób starszych z możliwościami rozmowy telekonferencyjnej z synem odpoczywającym po wachcie na trawlerze przetwórni łowiącym na Morzu Ochockim lub z córką odpoczywająca po nadgodzinach w podlondyńskiej ubojni drobiu.

Blogosfera będzie bardziej służyła rozmowie niż wylewaniu żalu za utraconą zdolnością dawania cudzego efektu pracy przez legnionistę gospodarki planowego niedostatku w PRLu dziś narzekającego, że za wszystko trzeba płacić.
Jeśli za czytanie moich tu komentarzy musieliście płacić sięganiem po napar z melisy, to trdno. Nie obiecywałem, że będę bardzo grzeczny. Jako beneficjent PRLu mogłem za darmo czytać i z lektur pamiętam wzmiankę o hetmanie nie będacym bohaterem sienkiewiczowskich bajeczek o warcholskiej szlachcie i megalomańskiej arystokracji.
Wzmianka cytowała hetmana: “Szanuję i boję się przeciwnika. Dowódcy mianowani prze króla którzy się przeciwnika nie bali już polegli.”

Łatwo być mędrkiem i chojrakiem w blogosferze. Ja jednak nie jestem chłystek co, to nosi honor na wierzchu i ma wypustki chonoru jak jeżozwierz. Za dużo w życiu widzialem i przeżyłem aby zjawiać się na blogach jak chałturnik w trasie objazdowej opowiadający wice.
Zatem wszelkie sugestie o tym, ze mnie denerwujecie, męczycie lub obrażacie są wyrazem zwykłej megalomani będącej na wzór flory bakteryjnej w naszej psychice gotowej do uaktywnienia. Więc odpowiem Ci @ANCO_NELU. “Ja tu k…wa.” Wyraźnie napisałem, że wiem gdzie jest w komputerze przycisk Meta. Jesteś za mała, aby mnie zdenerwować i za mała abym z Twej ręki brał kubek z naparem melisy.
Starałem się być grzeczny przez mendel miesięcy mego bywania na blogach e-Polityki. Gdy zdarzało mi się odczuć przykrość, to robilem sobie przerwę w blogowaniu. Nikomu nie zamierzalem dokuczać i nie wiedzie mnie potrzeba dziobania z wysokiej pozycji w hierarchii. Pisałem o tym wyraźnie: zarówno mających 4 klasy jak i te i tych z doktoratami o głowę górujących nade mną mądrością spotykałem i ich szacunek mam do dziś.
Natura okaleczyła mnie i nie muszę jak chłoptyś od krów potwierdzać swą pozycję i znaczenie. Jestem opancerzony ciekawością świata i w d…e mam napotykane tu epitety: “mądry”, “głupi”, “nudny” i “ciekawy”. Starałem się być pożyteczny jako osoba mająca dług wobec ludzi. Dlatego mądrość rozumiem jako zdolność do dawania skutecznych rad. Moja okaleczona w łonie matki psychika pozwoliła mi łatwo pogodzić się z paradygmatem przyjaznego komputera.
Ciekaw jestem, dlaczego tak jest w tej Ameryce. Bo to chyba nie na tym polega prawdziwa demokracja. Dlaczego oni, na ten przykład, te Amerykany, nie wymyślili jeszcze numerowania swoich republik? Gdyby byli wymyślili numerowanie, to republikę Nixona 1968-1973 na pewno by by przeskoczyli w numeracji. I byłoby tak jak w Polsce. Gdzie po RP II była 45-letnia czarna dziura. Dopiero po której to dziurze nastąpiła RP III 89.
Czasokresu okupacji sowiecko-hitlerowskiej 1939–1945 nie da się ując w żadne ramy numeracyjne. Po prostu się nie da i już.Ubawiły mnie Twoje doświadczenia narciarskie. U mnie było podobnie. Podczas zimy stulecia byłem na wczasach w Karpaczu. Pod opieką naszego magistra od WF odważyliśmy się z koleżanką wjechać wyciągiem na Małą Kopę i przez Biały Jar zjechać do Bierutowic. Nasz opiekun – drań – zobaczył ciągnący żeński “pensjonat” i tyle go widzieliśmy. Pognał za dziewczynami. Biały Jar zaliczyliśmy od choinki jako stop-klatka do choinki. Potem sobie przypomniałem, że latem byłem na Śnieżce torem bobslejowym. Sądziłem, że z góry jest łatwiej. Jakiś anioł stróż wskazał mi jednak drogę koło Strzechy Akademickiej aż do kościołka Wang. Gdybym próbował torem bobslejowym, nie pisałbym dziś pierdołów na blogu, tylko wąchał kwiatki od spodu.
Ja dojechałem bez uszkodzeń – na każdym zakręcie w śnieg, a koleżanka była kontuzjowana poważnie i zakończyła wczasy w szpitalu.
Drugi wyczyn to próba zjazdu z Gubałówki na oblodzonym śniegu. Znów ratowały mnie zwały śniegu obok trasy, ale tylko do kładki nad torami. Tam już zdjąłem narty i założyłem w lesie z kilometr dalej. Na Kasprowy wjechałem, obejrzałem panoramę i wróciłem kolejką. Narty miałem na wszelki wypadek. Po tych doświadczeniach przestałem być narciarzem i do dziś żałuję, że nie zabrałem się do jakiejś szkółki.
Odnośnie komputera mam podobne podejście – to on ma mi służyć, a nie ja mam być jego sługą. Staram się zrozumieć tajniki np. tego “guzika”, albo tych cudzysłowów, ale gdy traciłem rezon miałem zawsze w odwodzie dzieci. Oni bazują głównie na Linux’ie, ale tego nawet nie próbuje zrozumieć, bo Bill Gates mi starczy.
PS. Czy ja mam dzisiaj jakiś wybór kogo wole żeby był prezydentem Ameryki? Nic mi nie wiadomo o tej mojej wolności wyboru amerykańskiego prezydenta w dniu dzisiejszym. Zapewne znowu coś przegapiłem..
Dziś już nie ma guziczków przy poduszkach – są zatrzaski ALE NOWOCZESNE . Robią to co te stare – ale nie wzbudzają takich sporów jak te między Staruszkiem a Antoniusem.
Co stare – to znajome
Przy okazji Panowie
gdzieś tutaj padł wiek 67 lat – być może chodziło o to kto powinien pójść komu po papierosy albo po Złotego Bażanta – wiadomo powinien młodszy.
A co będzie jak między Wami znajdzie się taki co mu już 70 z okładem minęła i w dodatku na tyle żwawy ze po tego Bażanta i pójdzie i wróci .
Więc nie epatujmy się młodością urodzin czy powagą wieku.
Zobaczmy czy jeszcze potrafimy się czegoś nauczyć // bywa ze od wnuczków// a także CZY POTRAFIMY IM COŚ MĄDREGO PRZEKAZAĆ.
Ot choćby skłonność do zrozumienia bliżnich.
admin
Administrator
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12 lut 2012, o 19:54

Re: kryteria wyboru

Postprzez admin 13 kwi 2015, o 19:01

Nie ma gorszej głupoty niż tzw poprawność polityczna. Nie ważne czy rządzący mówią prawdę czy kłamią , czy działają na skodę Polski czy nie itd panowie redaktorzy uważają, że trzeba tak pisać jak obecna władza chce.
Partner koalicyjny nie musi we wszystkim popierać swego koalicjanta i ma prawo , a nawet obowiązek nie popierać tam gdzie uważa, że jest to szkodliwe dla kraju.Wydawało się, że los polskich chłopów w Unii będzie tragiczny. Ze swoim rozdrobnieniem, brakiem maszyn i nowoczesnych metod gospodarowania, no i chłopską mentalnością wydawali się nyć na straconej pozycji. I co się okazało? Nagle w ciągu zaledwie kilku lat powstał nowoczesny przemysł spożywczy i przetwórczy absolutnie na poziomie światowym. Choćby te nowoczesne mleczarnie kiedy wydawało się, że hodowle poniżej 50 krów i komputerów jak w Niemczech nie mają racji bytu, nagle w Polsce nawet najmniejsi producenci mogli oddawać mleko. Co prawda zarabiali 20 złotych miesięcznie ale to był początek. Ilu ich dzisiaj 6, 8, 10 milionów? Błyskawicznie rozwinęły się nowoczesne metody upraw z gospodarstwami ekologicznymi włącznie. Skończył się czas kombajnów z niemieckiego demobilu. Właśnie niedawno pokazało się, że poziom rozwoju wsi przekroczył umysłowe możliwości pojmowania warszawskich ćwoków, kiedy to Solska i Paradowska nie mogły pojąć, że chłopi jadą na Warszawę w klimatyzowanych nowoczesnych narzędziach produkcyjnych a nie poganiając kobyły zaprzężone do sochy. Nie można powiedzieć, że struktura wsi jest już na światowym poziomie ale, zadziwiające, PSL to widzi i zaczyna promować spółdzielnie produkcyjne. Dziś tylko zwane inaczej. I jak zwykle PiSowskie związki przeciw temu.
Panuje zdanie, że PSL to partia stołków i układów. To prawda tylko, kto z tego korzysta? Ile, 6, 8, 10 milionów chłopów? I to ma być ta klika? Pokażcie mi innych, którzy rozdają przywileje milionom. Klientele PiS czy PO pewnie nie przekraczają miliona i, ważniejsze, ich synekurki są przeciw i kosztem reszty społeczeństwa. Przecież to kosztem wsi cwaniacy dorobili się majątków po 100 tys hektarów. Aż szkoda, że żyją z dotacji. Można powiedzieć, że nigdy te przywileje grupowe (dopłaty) nie rozkładały się na tak wielką część społeczeństwa.
Na naszych oczach dzieje się wielka rewolucja dzięki której kiedyś upośledzona część społeczeństwa staje się pełnoprawna a może i wiodąca. Wystarczy to porównać z tysiącami nowych zakładów pracy, które są tylko montowniami bez perspektyw i można zlikwidować w 3 misiące. Choćby Amazon.http://lotniczapolska.pl/Jerzy-Makula,6999
http://lotniczapolska.pl/Programy-obslu ... -100,25773
http://lotniczapolska.pl/ULC-zaprasza-n ... ncje,25201
http://www.fumcwaukesha.org/AboutFirst/ ... x#aCmt3135
http://www.fiapo.org/view_topic.php?id=999
http://www.fiapo.org/view_topic.php?id=862
http://www.xmltoday.org/content/stop-so ... ment-13271
http://www.xmltoday.org/content/xml-tod ... ment-13272
http://www.reuvic.ec/reuvic/index.php?o ... &Itemid=13
http://www.reuvic.ec/reuvic/index.php?o ... &Itemid=13
http://www.iric.org/tabid/109/articleTy ... mment10258
http://www.iric.org/tabid/109/articleTy ... mment10259
http://www.vechtdalcentraal.nl/article. ... 5#reacties
http://www.poolspaoutdoor.com/blog/entr ... eason.aspx
http://www.poolspaoutdoor.com/blog/entr ... -spas.aspx
http://www.poolspaoutdoor.com/blog/entr ... eason.aspx
http://www.suspendedcoffee.de/index.php ... comment700
http://www.fiapo.org/view_topic.php?id=795
http://anep.org.sv/index.php?option=com ... ;Itemid=72
http://anep.org.sv/index.php?option=com ... e&id=4

A motorem i wykonawcą tej rewolucji jest o dziwo PSL. Można powiedzieć, że o ile komunizm przeniósł rewolucyjnie wieś do miasta (co widać po Warszawie) to PSL przenosi miasto na wieś co jest nie mniejszą, ale równie pozytywną rewolucją.
I kiedy czytam o “przaśnym skansenie chłopskości”, zastanawiam się jaki jest poziom kogoś, kto tak myśli?
PSL Piechocińskiego uważa, że PO przynosi szkodę krajowi polityka w sprawie Ukrainy i ma na to argumenty pokazując szkody gospodarcze jakie to Polsce wyrządza. Na dokładkę widać, że UNI’a odstawiła Polskę od spraw Ukraińskich i Polska nie ma tu nic do gadania. Korzyści z obecnej polityki nie da się zauważyć żadnych, a szkody są widoczne gołym okiem. Ponieważ PIS w sprawie Ukrainy jest zgodny z PO (ba jest znacznie radykalniej nastawiony) to działanie nie przybliża PSL PiS’owi , a wręcz odwrotnie będzie utrudniać ewentualną koalicje. Przypominam już raz PSL nie weszło w koalicję z PiS i bardzo dobrze na tym wyszło. PSL może bardzo dużo zyskać odnośnie poparcia – szczególnie gdy sprawa Ukraińska i sankcje mocno Polskę uderzą. Sfrustrowani Polacy mogą nawet dać temu ugrupowaniu szansę na tworzenie rządu łącznie z SLD (bo ostatnio Miller też krytykuje rządową politykę) i jeszcze jakąś partia przykładowo Mikkego.
PO (tak jak i PiS) swą wojowniczą postawą w sprawie Ukrainy bardzo naraża się wielu obywatelom, głównie patriotom pamiętającym zbrodnie Ukraińców i widzącym jawnie odradzający się nacjonalizm pod rządami Kijowa. (Wychwalanie Bandery i innych zbrodniarzy , plus nazistowskie symbole niektórych wojsk na Ukrainie ), a także tym którzy boją się wplątania Polski w wojnę, oraz racjonalnie patrzącym na to co się tam dzieje. Bowiem wbrew temu co uparcie autor blogu powtarza To nie Rosja wywołała wojnę domową na Ukrainie , tylko zrobił to rząd Jacyniuka (o czym juz pisałem nie raz)
admin
Administrator
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12 lut 2012, o 19:54

Re: kryteria wyboru

Postprzez admin 13 kwi 2015, o 19:02

Pisanie ze nie ma alternatywy dla polityki antyrosyjskiej, ze ona polska racja stanu mija sie z prawda. Patrzy, chocby : Wegry, Czechy, Slowacja.
Pisanie ze koalicjant RZADOWY (PSL) ,w wyborach PREZYDENCKICH, powinien isc ramie w ramie z partnerem koalicyjnym(PO) pokazuje ze autor nie ma pojecia o mechanizmach demokracji/wyborow.
PSL jako pierwsze i jedyne wystepuje w interesie tych ktorzy na sankcjach wobec Rosji stracili najwiecej: rolnikow i sektora transportu samochodowego.
Czy gdy sankcje przeciw Rosji byly decydowane ktokolwiek publicznie ostrzegal przed mozliwymi ich dla Polski skutkami? Jesli nie, to czemu? Gdzie byly wtedy mechanizmy demokratyczne na jakie powoluje sie p.Szostkiewicz?
Nie mam watpliwosci ze wystepowanie w interesie poszkodowanych grup przysporzy PSL glosow.
Nie mam watpliwosci ze sukcesem zachodu, jest zdestabilizowanie Ukrainy i wsparcie w niej tych sil ktore wrogie dotychczasowej, wieloletniej polityce tego kraju- tj. wspolpracy z Rosja. To rzeczywisty sukces jesli celem oslabienie Rosji.
Ale to juz koniec- wydaje sie ze wahadlo juz zaczyna wracac: ze extremum ukrainskiej antyrosyjskosci mamy juz za soba.Patrz chocby skutki poboru powszechnego.
Mysle ze po porazce “reform” obecnych wladz, przyjdzie nowy ukrainski rzad, ktory dojdzie do wladzy pod haslem “Bez Rosji sie nie da!”.Demokrata walczący o pluralizm światopoglądowy, wolność wypowiedzi, demokrację, twierdzi że w polityce może być tylko jeden kierunek, nikt nie może mieć zdania odrębnego, wyłamywać się.
Marzenia o “jedności moralno – politycznej narodu” to chyba poprzednia epoka?
PSL to partia która potrafi LICZYĆ.
Partia historyków, czy prawników, jedynie marzyć i dąsać się na świat.
Może zamiast szykować los Winkelrieda narodów, zająć się kalkulacjami?
Narody żyją z robienia interesów, a tylko niektóre firmy z wojny…….
Ps.http://musica.com.sv/?rtc=835&pagepos=0
http://morphex.org/tiki-view_forum_thre ... c#comments
http://www.neahin.org/bnetsavvy/blog/st ... bully.html
http://www.okigolf.com/Blogs/Oki%20Golf ... aspx?ID=34
http://www.ultimominuto.net.br/detalhe.php?idp=168
http://meehanmedia.co.uk/the-blog/criti ... wrong-lens
http://granthindinmiller.com/blog/index ... 1entryid=9
http://www.chopsticksny.com/forum.php/4/7043
http://www.actforalexandria.org/news/ye ... mment-8901
http://marszpozdrowie.pl/aktualnosci/wesolych_swiat!
http://www.bolaffi.it/index.php?method= ... zoom&id=60
http://www.videotool.dk/nntv/c7/v33/cp? ... en+er+gemt
http://www.apart-breila.at/en/servicena ... tbook.html
http://smallbizsource.org/discussion-bo ... ostid-9041
http://www.kikuma.de/secondnavigation/leserforum/
http://www.theflavasumtrust.org/guestbook
http://www.kerme.hu/audio/szalma-botond ... 1#comments
http://www.superavatare.ro/details.php?image_id=4508
http://www.umasce.com/index.php?subacti ... art_from=&
http://lotniczapolska.pl/Aero-Expo-2009-galeria,7235
http://www.mystical.co.za/Home/ctl/Deta ... mID/3.aspx
http://www.planeadorescordoba.com.ar/vi ... php?page=1
http://www.funnymac.com/accueil/livre_d_or.php
http://www.esitpa.org/forum/post-2050.html
http://www.immigrantmuseet.dk/index.php ... entryid=29
http://morphex.org/tiki-view_forum_thre ... tyle_plain
http://lotniczapolska.pl/Jerzy-Makula,6999
http://lotniczapolska.pl/Programy-obslu ... -100,25773

Pan Piechociński kalkuluje prosto.
W przyszłym starciu, najwięcej zginie chłopskich synów.
Synowie polityków w armii raczej nie służą.
Zapewne większość ma kategorię “D”……
Dokladnie tak samo jak w Polsce poczatku lat `90: nie trzeba bylo wielu lat by postkomunisci wrocili do wladzy.
Ciekawe czy taki nowy ukrainski rzad bedzie mial poparcie p.Szostkiewicza, o polskich wladzach nie wspomne. Ciekawe czy wtedy wartoscia bedzie wola ukrainskiego spoleczenstwa czy tez potepienie “kolaborcacji”?
I juz na koniec: trzeba byc slabego zdrowia (umyslowego) by nie zauwazyc ze wszystko co postuluje slabszy koalicjant (PSL)ma na celu nie realizacje postulatow(to zalezy wylacznie od silniejszych), ale poprawienie wlasnej, slabszej z zasady, pozycji wobec innych graczy polskiej sceny politycznej. To abecadlo polityki.
admin
Administrator
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12 lut 2012, o 19:54

Re: kryteria wyboru

Postprzez admin 20 cze 2015, o 16:56

Problem w tych przepisach jest to, że uzasadnienie tego przepisu jest tylko medialne i słowne a nie zapisane w przepisach. Dlatego jak przepisy wejdą w życie to nikt nie będzie powoływał się na to co mówiono tylko na to co napisano.niestety prowadzisz firmę- masz w tle armię kontrolerów, zbiór przepisów których one umocowują w nieomylności fiskusa... 26 lat działalności- zakończyłem ją bo nerwy mam zszargane....miliarderzy nie płacą podatków- bida polak od rencisty poprzez emeryta i firmy z jednoosobową dziełalnością gospodarcza utrzymuja ten balagan...teraz urząd pracy zapłaci bezrobotne...tyle możemy biedaczyska- kraj nie dla ludzi uczciwych....Wiadomo że politycy i grupy uprzywilejowane zarabiają ponad 50tyś zł rocznie. Mając tak potężne oręże jak decydowanie o polityce płacowej czy podatkowej, nie dopuszczą do tego aby zabierano im więcej jak do tej pory. Prędzej zabiorą emerytom czy najbiedniejszym, tym którzy nie potrafią się sami obronić, a dołożą sobie. http://www.metspb.ru/index.php/componen ... ser/175629
http://cottoncandylover.com/index.php/c ... user/21401
http://www.zonadepoder.com/index.php/co ... user/15141
http://adron.ua/index.php/component/k2/ ... user/24641
http://www.centroyogastyle.es/index.php ... ser/242581
http://network.woh-movies.com/index.php ... user/22345
http://www.planeesusimpuestos.com/index ... user/58149
http://www.teknigraf.it/index.php/compo ... /user/4067
http://www.atlanticpaintinganddrywall.c ... user/19235
http://transgeogaz.ru/index.php/compone ... ser/136143
http://rideforwater.adropoflife.org.hk/ ... user/52755
http://rossanasaavedra.net/index.php/co ... user/25577
http://davidklinedinst.com/index.php/co ... ser/190708
http://airpoint.com.au/index.php/compon ... user/92088
http://stadsfiguur.be/index.php/compone ... user/28494
http://www.daarulaman.com/index.php/com ... ser/157264
http://www.conytrac.com/index.php/compo ... ser/108393
http://www.muvfitness.com/index.php/com ... user/91638
http://avia.expert/index.php/component/ ... user/43913
http://domknigi-online.ru/index.php/com ... user/39159
http://google-checkout.opensource-excel ... user/11750
http://www.ptabank.org/index.php/compon ... user/20902
http://bgribeseya.com/index.php/compone ... ser/186322
http://nokortep.com/index.php/component ... ser/245041
http://www.hi-tekss.com/index.php/compo ... ser/113258
http://www.sobheto.ir/index.php/compone ... /user/8104
http://www.campingservice-fritsch.de/in ... ser/140316
http://www.p3wi.com/index.php/component ... user/75829
http://wcd.mylittleark.com/index.php/co ... user/42789
http://www.verkehrsverlag-hema.de/index ... user/11946
http://paraschos.eu5.org/index.php/comp ... /user/9611
http://severinos.com.br/index.php/compo ... user/88551
http://www.cvdistribuidora.com.br/index ... user/86368
http://cookedbyjulie.com/index.php/comp ... ser/175290
http://sergeydobrin.ru/index.php/compon ... ser/140265
http://stunningviewsaz.com/index.php/co ... ser/146544
http://www.fwpr.com/index.php/component ... user/54743
http://hotelestadio63a.hotelestadio63.c ... ser/148392
http://www.casauk.org.uk/index.php/comp ... ser/304528
http://tractoresbelarusdemexico.com/ind ... user/24866
http://www.toorbuldistrictrealty.com.au ... /user/5618
http://pixelgalaxystudio.com/index.php/ ... ser/202849
http://ssenterprises.org.in/index.php/c ... ser/138054
http://www.kontur.ua/index.php/componen ... user/32467
http://marsdenparkgolfcourse.co.uk/inde ... ser/109098
http://www.ifui.co.jp/index.php/compone ... user/27024
http://www.gpsengines.com/index.php/com ... ser/156945
http://kosmoilpetroleum.com/index.php/c ... ser/107319
http://innovasaber.com/index.php/compon ... ser/154760
http://autodielyprevas.sk/index.php/com ... user/13901
http://www.paraezo.com/index.php/compon ... ser/218354
http://www.rosariomix.com.ar/index.php/ ... ser/246405
http://www.kenner.pl/index.php/componen ... user/23496
http://mediatoribacau.ro/index.php/comp ... user/12584
http://www.medyamim.com/index.php/compo ... user/13453
http://www.hotel-rexpoliti.gr/index.php ... user/23054
http://www.sugarhomebakery.com/index.ph ... ser/117097
http://www.net-studio.org/index.php/com ... user/24817
http://www.farsachimie.com/index.php/co ... user/32793
http://www.lux-printer.kz/index.php/com ... ser/165571
http://hospitalhnopedro.com/index.php/c ... user/80169
http://www.mcpbauma.com/index.php/compo ... user/35525
http://www.kiteboarderzone.com/index.ph ... user/26179
http://www.hcrovers.com.au/index.php/co ... user/23517
http://www.pulsedubai.com/index.php/com ... user/20661
http://www.umityangin.net/index.php/com ... user/28753
http://www.wreducons.com/index.php/comp ... user/37613
http://kaired.org.co/index.php/componen ... user/13950 Jak to mówi Pan Stonoga pierydolić fiskusa i zaprzestać płacić podatki i to wszyscy a po dwóch miesiącach padnie to grabiercze g****o a urzędnicy będą musieli szukać uczciwej pracy za 1200 zł. i po kłopocie . Urwą się wszelkie dotacje dla Partii Oszustów i wszystkich innych , togowcy pójdą na bruk a z nimi bbandyci komornicy i adwokaci. Naród wytrzyma tak parę miesięcy ale bandyci w togach będą pozbawieni wynagrodzeń a i odciąć im możliwość korzystania z tego co w bankach poodkładali po kilka milionów. Oni "bydło" gnębi i wyniszcza naród polski więc my musimy zacząć wyniszczać ich. Precz z bandytami w togach i wszelkimi posiadaczami immunitetów ! wbrew Konstytucji art 32.
http://www.ealanajames.com/index.php/co ... ser/229818
http://andalushome.com/index.php/compon ... user/17120
http://mariamalbinali.com/index.php/com ... user/35694
http://janeweilondon.com/index.php/comp ... ser/141205
http://www.drukkerijdsw.nl/index.php/co ... user/75025
http://santorini.odessa.ua/index.php/co ... user/13517
http://www.renfroevalleyfarms.com/index ... ser/117448
http://faciusa.com/index.php/component/ ... user/41946
http://www.agile4ever.com/index.php/com ... ser/234633
http://www.ln-studio.fr/index.php/compo ... user/26814
http://pharmajordan.com/index.php/compo ... ser/136605
http://www.ziganaelektrik.com/index.php ... user/95846
http://makdiesel.com.br/index.php/compo ... ser/151576
http://jovensposi1.dominiotemporario.co ... ser/261616
http://www.yoga.workmm.com/index.php/co ... user/92236
http://choyal.com/index.php/component/k ... user/76517
http://www.andromedamotors.co/index.php ... user/13020
http://zebrajewellery.com/index.php/com ... user/36864
http://www.dominikowscy.pl/index.php/co ... user/19512
http://www.limbcare.pk/index.php/compon ... ser/193941
http://www.xgadget.ro/index.php/compone ... user/80344 Po to zostały otwarte granice, żeby niezadowoleni mogli wyjechać.To taki wentyl bezpieczeństwa dla władzy, która i bez narodu, sama się wyżywi.Gdyby za komuny granice były otwarte i każdy mógł wyjechać, to kumuny nie obalono by do dziś.
http://www.meconozco.com/index.php/comp ... user/13809
http://www.vidapastoral.com/index.php/c ... user/12992
http://rpkbochnia.pl/index.php/componen ... ser/159034
http://www.zukaconsulting.co.za/index.p ... user/18582
http://www.coopserfunbarranca.com/index ... /user/6085
http://www.reitwise.co.zw/index.php/com ... ser/131899
http://attayebat.com/index.php/componen ... ser/289170
http://www.europenow.ca/index.php/compo ... user/25358
http://auto.mebah.com/index.php/compone ... user/86287
http://reggaesumfest.com/index.php/comp ... ser/119118
admin
Administrator
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12 lut 2012, o 19:54

Poprzednia strona

Powrót do Twój przykładowy dział


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron